Antalya'nın En Ciddi Arkadaşlık Sitesi

Cinsiyetiniz
ERKEK
KADIN
Aradığınız kişi
ERKEK
KADIN
veya
5.5 MİLYON ÜYE!

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

UYUMLULUK ODAKLI EVLİLİK SİTESİ

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

SEVİYELİ ÜYELERLE BUGÜN TANIŞ

Ciddi ve seviyeli beraberlik öncelikle dürüstlüğü gerektirir. Türkiye'nin en güvenilir bir evlilik sitesi olarak moderasyon sistemizle üyelerinin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağlantı kurmasını sağlayarak sahte profillerden uzak durmalarına yardımcı oluyoruz.Aslı ve Kerem

Cemre ve Doğu

13 Ocak 2017'da arkadaş

21 Haziran 2018'de nişanlı

Dilara ve Oğuz

10 Ağustos 2012'de tanıştılar

15 Ocak 2014'te evlendiler

Ahsen ve Ahmet

3 Nisan 2016'de arkadaş

7 Haziran 2017'de evli

Doğru kişiyle Antalya'da tanışmak artık daha kolay.

Antalya arkadaşlık – Antalya’da eğlenmemek yasaktır!

Antalya Türkiye’nin dünya nezdinde en tanınan şehirlerinden biri… Gerçek bir turizm cenneti, sağlığın kalbi ve Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri… Adını, Helenistik dönemde askerlerine "Gidin ve bana yeryüzündeki cenneti bulun" diyerek direktif veren Bergama Kralı II. Attalos’tan alan Antalya uzun sahilleri, tarihi ve doğal güzellikleriyle yeryüzündeki cennet gibidir, her ne kadar yaz aylarında 40 dereceyi geçen sıcaklar nedeniyle bazen cehennemi yaşatsa da... Yeni arkadaşlıklar geliştirmek için ideal Şenlik ve festivalleriyle de ünlü olan Antalya’yı dünya çapında bir şehir haline getiren unsurlardan biri şüphesiz Altın Portakal’dır. Altın Portakal döneminde şehir daha bir coşkulu olur. Antik kentleri, mağaraları, şelaleri ve saymakla bitmeyecek eşsiz doğal güzellikleriyle Antalya arkadaşlık ilişkilerinde de klasik Anadolu kentlerinden farklıdır. Bunda şehrin bir turizm merkezi olmasının etkisi büyüktür. Antalya’da yaşayanlar uzun yürüyüşler yapmayı, Kaleiçi sokaklarında gezmeyi, denize nazır bir mekanda meşhur köfte piyazlarını yemeyi severler. Kışları da bir o kadar güzel olan şehirde nargile kafelerden pub’lara, tapas restoranlarından kebabçılara sınırsız sosyalleşme seçeneği vardır. Sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyenler içinse çam ormanlarında yapılan yürüyüşler ve düzenlen bisiklet turları idealdir. Hal böyle olunca doyasıya eğlenmek ve yeni arkadaşlıklar geliştirmek kaçınılmazdır.