Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Karadeniz’in Yeşilırmak Vadisi kıyılarına kurulmuş, binlerce yıllık tarihiyle büyük krallıklara başkentlik yapmış, Kurtuluş Savaşı’nın temellerini atmış bir şehirdir Amasya. Başta Hititler olmak üzere birçok uygarlığın merkezidir. Anadolu’nun en eski tarihi eserlerine sahiptir. Kral mezarları, eski evleri ve dağlarıyla ünlüdür. Tarih boyunca ilim ve devlet adamları, sanatçılar yetiştirmiştir. Orta Karadeniz şehri olmasına rağmen insanları, Anadolu insanına daha fazla benzerlik gösterir. Adı ve doğası korunarak bugüne kadar gelebilen Amasya için tatil ya da huzur kenti demek yanlış olmaz, ayrıca kentte Amasyalıların bir araya gelip arkadaşlık geliştirebileceği çok sayıda yer vardır. Gençlerin en sık yaptıkları aktiviteler; şehirde modası geçmeyen Çınaraltı’na, Hakimiyet ‘e ve Yeşil Ev’e gitmek, son yıllarda art arda açılan pastane, kafe ve fast food restoranlarına sohbet etmek ve sinemaya gitmek yer alır.    Sıcakkanlı ve fedakar Amasya insanı

 

Aşkın yasak meyvesi elma Amasya’da yenir. Çünkü dünyanın en lezzetli elması yetişir Amasya topraklarında… Ayrıca kirazı ve bamyasıyla da ünlüdür. Amasya mutfağı insanlarını birleştiren başka bir güçtür.


 

Amasya insanı sıcakkanlılığıyla bilinir, arkadaşlık ilişkilerinde vericidir, fedakarlıktan kaçınmaz. Üniversitesiyle artan genç nüfusu neşe ve enerji, sakin atmosferi ise güven vericidir. Metropollerle kıyaslandığında yapılacak faaliyetlerin azlığı dezavantaj oluştursa da Amasyalılara göre maksat birlikte güzel vakit geçirebilmektir.