Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Aksaray İç Anadolu’nun kalbinde, Niğde’den kopmuş, Tuz Gölü’yle tanınmış küçük bir şehirdir. Sadece 7 ilçesi bulunan kent, 380 binlik nüfusa sahiptir. Yaz ile kış, gündüz ile gece arasında anormal sıcaklık farkının olduğu ender şehirlerdendir. 

Başkent’in güney komşusu olan ve geçmişi M.Ö.7000 yılına dayanan Aksaray’ın ekonomisi tarım ve hayvancılık üzerine kuruludur. Halkı bu iki sektörde de eğitimli sayılabilir. Aksaray’da evlilikler hayat koşulları ve değerler ölçüsünde gerçekleşmektedir. Aksaray, evliliklere tıpkı Niğde ve Konya halkı gibi gelenekçi yaklaşmaktadır. Ailelerde kadının yeri, erkeğin rolü bellidir. Kadın ile erkeğin evlenmeden önce arkadaş olmasına sıcak bakılmadığından evliliklerin önemli bir kısmı tanıştırılarak ya da görücü usulü gerçekleşmektedir.


  Evlendikten sonra sosyal hayat

 

Aksaray’da erkeğin istediği veya aile arasında beğenilen bir kız belirlenir. Kızın gönlünün olup olmadığını anlamak ve davranışlarına bakmak için erkeğin ailesinden birkaç kadın kızın evini ziyarete gider. Eğer kız istekliyse ve aile tarafından da beğenildiyse dünür gönderilerek istenir. Düğün hazırlıklarının en az 15 gün sürdüğü Aksaray’da eğlenceler çok çeşitlidir. Evlendikten sonra sosyal hayat ise ev buluşmaları, yemeğe çıkma veya sanatsal bir faaliyette bulunma şeklindedir. Ebru sanatına ve tiyatro oyunlarına meraklı olan Aksaraylılar, hafta sonları ve tatillerde Kapadokya ve Mersin gibi yakın illere giderek eğlenirler.