Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Bir Ege şehri olmasına rağmen Ege’yle bağdaştırılamayan dondurucu soğuğu, şifalı termal kaynakları, Türkiye Cumhuriyeti tarihine damgasını vuran Kocatepe’si, ünlü kalesi, Bizans dönemi heykellerinden ABD Beyaz Saray binasına uzanan mermer üretimi ve yetiştirdiği ünlü devlet adamlarıyla çok özel bir kent olan Afyonkarahisar, sosyal hayatta biraz muhafazakar bir çizgiye sahiptir. Afyon insanının yapısından kaynaklanan bir durum olarak gelişen arkadaşlıklar evlenip aile kurmayla son bulur.    Üniversiteliler ve gençler için yeni mekanlar

 

Arkadaşlık ilişkileri Türkiye’nin diğer büyük şehirlerine göre kısıtlamalarla sürdürülebilmektedir. Ancak yine de 10 bine yakın öğrencinin eğitim gördüğü Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin üç yerleşkesi şehir gençliğinin beraber zaman geçirdiği yerlerdir. Afyon’da özellikle kış aylarında gece hayatı yok denecek kadar azdır. Ancak yazları gezilecek birçok doğal güzelliği es geçilemez. Yemekleriyle de ünlü olan kentte birlikte yenilen yemekler insanların bir araya gelmesi için güzel ortamlar yaratır.


 

Sosyal hayattaki değişim son 10 yıla rastlayan kentte bugün az da olsa pub açılmış durumda. Sosyal çehresi oldukça yavaş değişen Afyon gelecekte genç neslin daha benimseyeceği bir kent olabileceğini gösteriyor.