Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > ADANA > ADANA EVLİLİK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Adana gibi. De ki hep seveceğim seni.
ADANA EVLİLİK SİTESİ

ADANA EVLİLİK SİTESİ

Modern dünyada arkadaşlık kurmak oldukça zorlaştı. Yeni arkadaşlıklar edinmek, aşk ve partner bulmak ve sonunda evllilik için yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak gerekiyor. Türkiye’nin en büyük 5. İli Adana’da yeni bir ilişki kurmanız artık çok kolay.Pembe Panjur’a ücretsiz üye olarak hemen yeni arkadaşlarla tanışabilir ve size en uygun adayı seçebilirsiniz.

ADANA EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

ADANA EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

Tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla Adana'nın güzelliklerini beraber gezebilirsiniz. Örneğin Ceyhan'da her yıl gerçekleşen Portakal Festivali'ne gidebilirsiniz. Yeni sevgilinle Adana'nın gözbebeği Çukurova'da, ilçenin Hititler'e kadar uzanan tarihini birlikte keşfedebilirsiniz ya da pamuk tarlalarının güzelleştirdiği geniş ovalarda gezintiye çıkarak birlikte en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz. Bu güzel hayallerin bir bir gerçek olması için yapman gereken hemen ücretsiz üye olarak profilini doldurman ve uygun kişileri araman Çukurova'daki kadın ya da erkekleri inceleyerek yakınında yaşanlar üzerinden aradığın aşkı bulabilirsin. Evlilik hayalleri kurduğun partnerinle yine Adana'nın en güzel yerlerinden bir tanesi olan Kozanda'ki Yaverin Konağı yakınlarında buluşabilir, soğuk bir şeyler içerken birbirinizi daha iyi tanımaya bir fırsat verebilirsin.

ADANA EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKIN

ADANA EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKIN

Eğer islami evlilik kriterlerine yakın biriysen kız arkadaşınla resmi nikah sonrasında yapılacak olan imam nikahını da Hoşkadem Camii'nde gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri arasında önemli bir yere sahip Pembe Panjur yerel arkadaşlıkların kurulmasına da öncülük ediyor. Aşk arayanlar, evlilik hayali kuranlar, ciddi ilişki isteyenler, arkadaş arayanlar için en doğru adres. Bunun için tek yapman gereken Adana’nın pek çok güzel ilçelerinden bir kaçı olan Aladağ, Yumurtalık, Yüreğir, Karataş, Pozanti özelinde arama yapman. Sana en uygun aday yanı başında olacak.

Pembe Panjur, Adana Evlilik, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Adana Evlilik, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Adana Evlilik, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Adana Evlilik, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Adana Evlilik, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Adana Evlilik, Nilay ve Cihan