Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Tekirdağ bir tarım cennetidir. Uçsuz bucaksız ovalarında, kaliteli toprağında her şey yetişir. Ayçiçeği tarlaları meşhurdur; yanı sıra buğday, soğan, kiraz ve üzüm de şehirde yetiştirilen ürünlerdendir. Ayrıca şehrin sanayisi Çerkezköy, Çorlu ve Ergene ilçelerinde kurulan dev fabrikalarla gelişmiştir. Tekirdağ bu yönüyle İstanbul sanayisinin sağ kolu gibidir. Süt ve süt ürünleri üretimi ise şehrin yıllardır devam ettirdiği geleneğidir. 

Tekirdağ rakı fabrikası nedeniyle anason kokan sahili, lezzetli köftesi, şirin çiftlik evleri ve şarap fabrikalarıyla özeldir. Ekonomik durumu ne olursa olsun Tekirdağlı ailelerin evlerinde bolluk ve bereket vardır.


  Tekirdağ’da eş seçimi

 

Şehirde evlilikler ve düğünler, nüfusunun bir bölümünü oluşturan Roman halkının da etkisiyle daha bir coşkuludur. Tekirdağ'da kızlar 18, erkeklerse (askerlik dönüşü) 23 yaşında evlenecek yaşa gelmiş sayılır. Burada, Anadolu’da olduğu gibi akraba evlilikleri yapılmamaktadır. Ailede birden fazla evlenecek çocuk varsa, evlilik sıralaması büyükten küçüğe doğru yapılır, ancak bu kural bazı durumlarda uygulanmayabilir. Tekirdağlı aileler, erkek çocuklarına evlenmek istediği bir kız olup olmadığını sorar. Eğer gencin aşık olduğu bir kız yoksa ve evlenmeyi istiyorsa, anne ve babası, eşi dostu yardımcı olur. Bir aday bulunduğu zaman, kızın ailesinin ahlaki yapısına, maddi durumuna ve fiziksel özelliklerine bakılır. Bu özellikler tamamsa, yani erkek ve kız birbirine uygunsa ve de istekliyse evlilik süreci başlatılır. Tekirdağ evliliklerinde günler süren düğünler olduğu gibi, bir günlük eğlenceyle noktalanan düğünler de vardır. Tekirdağlı ailelerin en büyük temennisi, gençlerin sahip oldukları maddi şeylerden çok, hayatlarında mutlu olmalarıdır. Tekirdağlılar bu düşünceyi yaşam tarzı haline getirmişlerdir.