Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Trakya bölgesinin en gelişmiş illerinden Tekirdağ, 900 binin üzerinde nüfusu, gelişen ekonomisi ve benzersiz kumsallarıyla “Trakya’nın incisi” olarak anılır. Adını aldığı Tekir Dağları, Ganos Dağı, Ergene nehri kentin coğrafi zenginlikleridir. Malkara yakınlarında izine rastlanan buluntulara göre Tekirdağ’da yaşam paleotik çağdan beri devam etmektedir. İlk olarak Traklar tarafından ele geçilen bölge, Makedonlar, Persler, Romalılar ve Bizanslıların ardından Osmanlı’nın egemenliğine geçmiştir.    Hemşehrilerini daha bir severler

 

Tekirdağ’da hemşehrilik duygusu çok gelişmiştir. Bu duygu sadece il sınırları içinde yaşanmaz, tüm Trakya için geçerlidir. Tekirdağlılar Trakyalı hemşehrilerine özel bir yakınlık besler. Bu romantik arkadaşlık ilişkilerinde de geçerlidir.


 

İstisnalar olsa da Tekirdağ’da kadın erkek ilişkisi tabu değildir. Karşı cinsten birine aşık olup arkadaşlık kurmak istenmesi normal kabul edilir. Tabii gençler bu ilişkilerde ailelerinin onayına ihtiyaç duyarlar.


 

Tekirdağ arkadaşlık ilişkilerinin gelişebilmesi için hem doğal hem de modern çok sayıda mekana ev sahipliği yapmaktadır. Örneğin su sporları ve dalış için donanımlı bir merkeze sahiptir. Şehrin Onion Alışveriş Merkezi alternatifsiz büyük bir AVM’dir. Bağları, şarap üretim yerleri içkiden hoşlananlar için görülmeye değerdir. Club Romantica, Dersaadet Meyhane ve Look Pub & Shot gece hayatının gözde yerleridir. Kısacası Tekirdağ duygusal bir arkadaşlık yaşamak isteyenler için bulunmaz bir şehirdir.