Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Niğde mutlu bir evlilik kurmak için Türkiye’nin en uygun şehirlerinden biridir. Kent bugünkü tarihi zenginliğini M.Ö. 30 – MS. 395 yıllarında Roma İmpatorluğu’nun egemenliğine girmesiyle elde etmiştir. O dönemde Kemerhisar Kasabası’nın çevresine saraylar, mabetler, kemerler ve evler yapılmıştır. Bizans döneminde yapılan Gümüşler Kasabası yakınındaki Gümüşler Manastırı şehrin en görkemli ve değerli tarihi eserlerinin başındadır. Niğde ayrıca coğrafi olarak da Akdeniz, Doğu Anadolu, Batı Anadolu ve Karadeniz arasında stratejik bir konuma sahiptir. 

Küçük bir şehir olan Niğde’nin etrafı dağlarla çevrilidir. Tarım, hayvancılık, madencilik ve sanayide gelişmektedir. Elma, patates, buğday üretiminde iddialı olan şehirde meyve suyu üretimi ve tekstil başta olmak üzere sanayide de hareketlilik gözlenmektedir. Üretimine 1962 yılında başlanan ve Türkiye’nin en eski gazlı içeceği olan Niğde gazozu şehrin sembollerinden biridir.


  “Küfü küfüne dengi dengine” eş

 

Niğde’nin büyüyen ekonomisi halkının yüzünü güldürmektedir. Niğdelilerin hem sosyal hayatları hem de refah seviyeleri ekonomisiyle artmaktadır. Bu durum doğal olarak evliliklere yansımaktadır. Yaklaşık 500 bin kişinin yaşadığı şehirde evlilikler biraz daha modern hale gelmiştir. Şehir düğünlerinin birçoğu balo salonlarında gerçekleşmektedir. Kasaba ve köylerde ise eski alışkanlıklar sürmektedir. Evlenme yaşı gelen erkeğe ailesi tarafından eş aranır. Niğde geleneklerinde eş aranırken, “kızımız/oğlumuz yabancıya gitmesin” düşüncesi ön planda değildir. Her bakımdan birbirlerine uygun olmaları önemsenir. Hatta bu uygunluk “küfü küfüne dengi dengine” deyimiyle ifade edilir.