Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Termik santralleri, krom yatakları, narenciye ve zeytincilikteki başarılı bir yana, ekonomisini turizmle farklı bir noktaya taşıyan Muğla mükemmel bir tatil şehridir. Bu şehre turist olarak geldiğinizde rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz, hele ki balayındaysanız Babadağ’ın manzarasına, Saklıkent’in gizemine, Marmaris Marina’nın keyfine, mavi yolculukların huzuruna, denizin kokusuna, beyaz badanalı evlerin ve begonvillerin güzelliğine doyamazsınız. Muğla sadece evlilik yolunda ilk adımı atan çiftler için değil, ikinci baharını yaşayanlar için de benzersiz bir diyardır. Mutluluk verir, aşık eder, evlilik kurtarır…    Muğlalıların elinin altındaki güzellik

 

Muğlalıların yaşamları ise turistlerden farklıdır. Her zaman ellerinin altında kabul edilen güzelliklerin tadını bir turistten daha fazla çıkarabilme imkanına sahiptirler, ancak yaşam koşulları nedeniyle bunu gerçekleştiremeyen binlerce Muğlalı vardır. Muğla’da aileleri ayakta tutan nedenlerden birinin ekonomik refah olduğu düşünülürse evliliklerin yapılabilmesi veya yürüyebilmesinde koşulların etkisi büyüktür. İleri görüşlü, sıcakkanlı ve neşeli Muğla halkı son yıllarda evliliklerini sürdürmede sıkıntılar yaşamaktadır. Boşanma istatistiklerinde Muğla üçüncü sırada yer almaktadır.


 

Evlilikte de hayatta da mutlu olmak her çiftin en büyük isteğidir, ancak evlilik sabır ve sevgiyle beslenen, eşlerin birbirleriyle zaman geçirmesi değil, bunun için zaman yaratması gereken bir müessesesidir.