Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Muğla, Türk turizminin gözbebeği ve özgürlükler şehridir. 900 bine nüfusu, bereketli toprakları, eşsiz denizi ve sahilleriyle büyükşehirlerde yaşamaktan bunalanların bir gün yerleşip domates yetiştirme hayalleri kurdukları bir cennettir. Bodrum, Fethiye, Datça, Köyceğiz, Marmaris ve Milas en ünlü ve sevilen ilçeleridir. Şehir merkezi ise ilçelerden farklı olarak denizden uzaktır. 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, büyük bir gelişme kaydederek 20 binin üzerinde gencin eğitim ihtiyacını karşılarken bölgeyi de olumlu etkilemiş, şehrin kapasitesini ve kalitesini daha da artırmıştır. Bu nedenle Muğla için hızlı büyüyen üniversite şehri demek yanlış olmaz.


  Medeni ilişkiler kurulur

 

İster Bodrum’da ister Marmaris veya başka bir beldede olsun gençlerin yaşamları ve arkadaşlık ilişkileri moderndir. Büyük şehir eğlencelerinden genellikle mahrum olan, ancak bununla da övünebilen Muğlalı gençler, çoğunlukla şehrin doğal güzelliklerinde, park veya kafelerde soluksuz sohbetlerle arkadaşlık kurar... Daha genç olanlar anne babalarının izinleriyle geç saatlere kadar eğlenebilir, kimi zaman da hem okuyup çalışırlar. Kaliteli zaman geçirme konusunda başarılılardır. Duygusal ilişkilerde de rahattırlar, yine de sınırlar ve değerler konusunda ailelerinin yönlendirmesine açıktır.


 

Muğla’da sosyal hayat yazın farklı, kışın farklıdır. Yaz zamanları Ölüdeniz, İztuzu, Bozburun, Palamutbükü, Gümüşlük gibi benzersiz sahilleri dolup taşar, tatil beldelerinde yaz aşkları yaşanır. Kış aylarında ise imkanlar kısıtlıdır. Şehrin birkaç mekanında oyunlar oynanır, sıcak sohbetler yapılır ve yaz iple çekilir.