Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Türkiye’nin en uzak ucunda, güney doğusunda yer alan, Irak ve İran sınırında bulunan 240 binlik nüfusuyla Hakkari konumu ve coğrafi yapısı nedeniyle birçok medeniyetin egemenliğinde yaşamıştır. Med, Pers, Abbâsi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı hâkimiyetini görmüştür. UNESCO tarafından dünya mirâsı içine alınmıştır. Ters lalesi ve bal üretimiyle diğer şehirlerden ayrılır. 

Zirvelerinden karın eksik olmadığı Hakkari’nin dört bir yanı dağlarla çevrilidir. Türkiye’nin en güzel doğalarından birine sahiptir. Dağlarında yetişen bitkileri, yaylaları başkadır. İmkansızlıkların yanında terörle de mücadele eden Hakkari halkı yapı olarak saygılı ve sıcakkanlıdır. Din olgusu gelişmiş olmasına rağmen aşırı muhafazakarlık gözlenmez. Şehrin bazı bölgelerinde ilişkilerde kökene bakılır.


  Arkadaşlık ilişkileri de etkileniyor

 

Uzun seneler zor şartlar altında yaşayan Hakkarililerin arkadaşlık ilişkileri de bundan nasibini almıştır. Yıllar sonra bir sinema salonuna kavuşan halk şehrin gelişmesine paralel olarak sosyalleşebilmektedir. Evlerde zaman geçirmek, kahvelerde çay keyfi yapmak yaygın bir sosyalleşme biçimidir. Hakkarililer yaz akşamları Valilik Parkı, Sağlık Parkı ve Öğretmen Evi bahçesinde otururlar. Arkadaşlık ya da duygusal ilişkiler ise etnik kökene göre şekillenir. Gençler birinden hoşlanırsa mutlaka kökenini araştırma ihtiyacı hissetmektedirler. Arkadaşlık ilişkileri kolay yaşanmaz Hakkari’de, köylerde neredeyse imkansızdır. Bölgede aşiret baskısı kendini hissettirir.